ТАЙНАТА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Идва ли оръжието на бъдещето или вече е тук?

2 posters

Go down

Идва ли оръжието на бъдещето или вече е тук? Empty Идва ли оръжието на бъдещето или вече е тук?

Post  Neo Fri Mar 26, 2010 9:08 pm

Идва ли оръжието на бъдещето или вече е тук? 310
Neo
Neo
Admin

Posts : 34
Join date : 2010-01-04
Age : 50
Location : Sofiq

https://tainata.board-directory.net

Back to top Go down

Идва ли оръжието на бъдещето или вече е тук? Empty Re: Идва ли оръжието на бъдещето или вече е тук?

Post  Ivan Wed Nov 02, 2011 8:10 pm

За съжаление, психотрониката е факт. Програмата е стартирана преди 10 години, а преди 5, започва да дава резултати.
Начело на гвардията антихуманисти, стои Ваклуш Толев, който е баш шеф на Черното братство. Черното братство са скупщина черни магьосници, които тровят енергийно българите, които са взели на мушка. В десятката са всички хора със силни паранормални способности и силна енергетика. Следват младите хора в сексуален разцвет, на които се изсмуква енергията от втора чакра. Енергиите на всички се насочват към черни егрегори, но не знам какво се прави в последствие с тези енергии. Имам само хипотеза, че енергията се използва за поддръжка на умиращия демон Йехова.
Майката на черните егрегори БЕШЕ над Пловдивския университет и беше създадена от електронно устройство, поставено в една от бараките на ПУ. Като казвам БЕШЕ, имам предвид, че този егрегор вече е разбит от хора със свръхспособности, но има много други егрегори пръснати на много места из България.
От такава атака не са застрашени само простите хорица, без никакви дарби.
Има и още, но сега не ми се пише.

Ivan

Posts : 2
Join date : 2011-11-02

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum